Skip to Content

УВАГА, КОНКУРС ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ! Оголошуємо черговий конкурсний відбір до трьох кандидатів для проходження навчання з лобіювання та адвокації у Вашингтоні

Інститут професійного лобіювання та адвокасі спільно із Центром парламентських та президентських студій (Center for Congressional and Presidential Studies) Американського університету вже традиційно оголошують відбір до трьох кандидатів для проходження навчання з мистецтва лобіювання та адвокації, яке відбудеться у Вашингтоні з 15 по 28 травня 2017 р.
 
У результаті відбору учасники з України матимуть можливість у складі групи американських та іноземних студентів отримати унікальні теоретичні і практичні знання та навички з усіх компонентів та етапів організації та проведення кампаній з лобіювання у США на прикладах реальних кейсів. Протягом навчального курсу студенти отримують можливість зустрітись з провідними експертами та практиками, серед яких відомі практикуючі лобісті Вашингтону, які представляють корпорації, профспілки, асоціації та інші групи інтересів, а також юристи та журналісти.
 
Для отримання сертифікату про успішне закінчення програми учасники також матимуть долучитись до виконання практичного завдання з проведення лобістської кампанії щодо запропонованої викладачами конкретної реальної справи, яка є актуальною для американського суспільства на сьогоднішній день. Завдання виконуватиметься у групах протягом усього періоду навчання та публічно презентуватиметься в останній день програми.
 
Більш детальний опис програми можна знайти англійською мовою за цим посиланням:
 
Фінансування:
Переможці відбору повинні будуть сплати 1500$ за навчання протягом зазначеного періоду, що включає забезпечення необхідними навчальними матеріалами, проведення консультацій із менторами щодо виконання практичних завдань, участі у всіх зустрічах програми, підготовку сертифікатів (за умови виконання завдань) тощо.
Учасники також мають власним коштом забезпечити переліт, проживання та харчування у США. Американська сторона, за бажанням учасників, надаватиме організаційне сприяння у розміщенні у кампусі Американського університету. Також за необхідності може бути надано сприяння у оформленні американської візи.
 
Проходження відбору:
Відбір проходитиме у два тури – конкурс анкет та інтерв’ю.
Бажаючі взяти участь у відборі мають заповнити електронну анкету англійською мовою (вимагається вільне володіння) до  26 лютого 2017 р., натиснувши тут.
 
Заповнені анкети прийматимуться за адресою електронної пошти PAAI@lobbying.in.ua