Skip to Content

Анкетування щодо правового врегулювання лобіювання в Україні

Інститут професійного лобіювання та адвокасі запрошує взяти участь експертів в електронному обговоренні базових підходів до розробки концепції моделі правового врегулювання лобіювання в Україні, що відбувається на платформі REGERT.NET за посиланням http://regert.net/consult/poll/project/lobbying_form

Результати обговорення дозволять зрозуміти, наскільки суспільство наразі готово до інституціалізації лобіювання, який сенс вкладається в даний термін, на що має бути спрямований відповідний законопроект?

Нагадуємо, що правове врегулювання лобістської діяльності в Україні передбачено схваленим восени 2014 року Верховною Радою України антикорупційним пакетом законів. На цьому етапі надзвичайно важливо розробити дієві законодавчі механізми, при цьому не повторюючи негативний міжнародний досвід, особливо країн Центральної та Східної Європи, де врегулювання лобістської діяльності занадто формалізоване, а відтак - недієве.

Отже, запрошуємо до обговорення, а також будемо вдячні за розміщення цієї інформації на інформаційних ресурсах і соціальних медіа ваших організацій.