Skip to Content

У травні в Києві пройде Міжнародна конференція "GR Конгрес 2012. Україна: ефективний діалог бізнесу і влади»

24 травня 2012 р. у Києві відбудеться Міжнародна конференція "GR Конгрес 2012. Україна: ефективний діалог бізнесу і влади». ЇЇ організатором є відома міжнародна консалтінгова компанія GR Research & Consulting Center, яка спеціалізується на вивченні проблем взаємодії між бізнесом і владою у Росії та є автором ідеї і ключовим організатором GR-Конгресу, який вже третій рік поспіль проходить у Москві.

Конгрес вважається подією року у сфері government relations на пострадянському просторі через свою масштабність та репрезентативність учасників. В Конгресі беруть участь представники органів державної влади, галузевих професіональних організацій та об’єднань, департаментів у зв’язках з органами державної влади найкрупніших українських, російських та західних компаній. У листопаді 2011 року підтримку Конгресові, який відбувся у Москві, надавали Американська ліга лобістів, Російсько-Німецька зовнішньоторговельна палата, Асоціація європейського бізнесу в Росії та інші.

Цього року Міжнародна конференція проводитиметься у Києві у партнерстві з Інститутом професійного лобіювання та адвокасі та за підтримки Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України.  Під час Конгресу встановлюватимуться партнерські контакти між бізнесом та владою, розвиватимуться міжнародні ділові зв’язки.

На Міжнародній конференції також обговорюватимуться проблеми та перспективи інституціалізації лобіювання в Україні, що набирають останнім часом особливу актуальність в українському суспільстві. Інститут професійного лобіювання та адвокасі виступає стратегічним партнером заходу та організатором спеціалізованого круглого столу з метою обговорення можливих шляхів подальшої роботи над врегулюванням лобістської діальності як в Україні, так і в інших країнах пострадянського простору та консолідації зусиль.

Питання щодо участі у Міжнародній конференції можна адресувати за телефонами організаторів +38 063 240 49 07 (у Києві), +7 (925) 642-3101 (в Москві) або електронною поштою evgeniya.dorina@gr.ru

Більш подробну інформацію щодо заходу можна отримати на спеціально створеному веб-сайті http://gr-congress.com/index.php