Skip to Content

Володимир Богатир, радник Інституту

volodymyr@bogatyr.kiev.ua

Богатир Володимир Вікторович, керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Богатир та партнери". 

Народився 23 листопада 1977 року в місті Києві. У 1999 році закінчив юридичний факультет Київського університету ім. Т.Г. Шевченко. Після завершення навчання постійно підвищує свій фаховий рівень в Україні та за кордоном. Зокрема, Littleton Chambers, Reynolds Porter Chamberlain, Centralex 
(Велика Британія) (2013), Central Compilation and Translation Bureau (Китай) (2013), Міжнародний центр приватизації, інвестицій та менеджменту (2000), Державна академія статистики, обліку та аудиту (2003), Українська школа політичних студій (2009), Літній Університет демократії Ради Європи (Франція) (2009), Європейський інститут державного управління (Голландія та Бельгія) (2010), Міжнародна програма лідерства «Державна практика публічної дипломатії в США» (США) (2010).

З березня 2007 р. по березень 2011 р. працював заступником Міністра юстиції України. До цього часу займався адвокатською діяльністю та обіймав керівні посаді пов’язані з правовою роботою в державному та приватному секторі.

Заслужений юрист України. Кандидат юридичних наук. Має Подяку Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією «За значний особистий внесок у справу консолідації зусиль суспільства та держави у боротьбі з корупцією та організованою злочинністю».

Нагороджений «Почесним знаком Міністерства юстиції України», відзнакою Міністерства внутрішніх справ України «За сприяння органам внутрішніх справ».