Skip to Content

Максим Драбок, член Правління Інституту

drabok@lobbying.in.ua

Максим Драбок – медіа-експерт і продюсер для CBS (США), ITN Channel 4 News (Великобританія) і VRT(Бельгія) в Україні. Висвітлював події на Майдані та в зоні АТО, зокрема у Дебальцевому. Крім того, був асоційованим продюсером впливової програм CBS «60 хвилин» про Революцію Гідності та Чорнобильську катастрофу.

Максим Драбок 6 років очолював корпункт телеканалу «Інтер» у Сполучених Штатах. Єдиний український журналіст, який взяв ексклюзивне інтерв’ю у Президента США (Джордж Буш), а також у бабусі Президента Обами у жовтні 2008 року в Кенії.

Максим Драбок висвітлював наслідки землетрусу на Гаїті та інші події світового значення  з понад 40 країн. Автор і ведучий різних телевізійних проектів. Має великий досвід роботи на парламентських і президентських виборах в Україні. (2002, 2004, 2006, 2007 2010, 2012, 2014). А також дві президентські виборчі кампанії у США (2008 і 2012).

Максим Драбок закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка (магістр журналістики), а також різноманітні курси та стажування від Інституту масової інформації, INTERNEWS, The Fund for American Studies та інших.