Skip to Content

2 березня відбулось засідання Робочої групи з розробки законопроекту про лобіювання

 

02 березня 2016року в рамках діяльності Робочої групи зі створення законопроекту «Про лобіювання» при Комітеті Верховноі Ради України з питань запобігання та протидії корупції було проведено засідання Робочої групи, на якому учасники обговорили проект Закону України «Про лобіювання» та висловили свої зауваження й пропозиції щодо чинної редакції проекту.

Зустріч проходила в приміщенні будинку Комітетів за адресою: м. Київ, вул. Садова 3а. в кабінеті 630.

На засіданні Робочої групи експертами було узгоджено рішення звузити сферу дії проекту до меж Верховної Ради України за для ефективнішої його реалізації. У зв’язку з виниклими труднощами бачення Електронного реєстру суб’єктів лобіювання було вирішено на наступне засідання Робочої групи підключити спеціалістів Верховної Ради України відповідальних за програмно-технічне забезпечення та інформаційну підтримку веб-сайту, представників Торгово-Промислова Палата України, для консультації та напрацювання технічної сторони Реєстру.


Загалом, протягом усієї зустрічі не зупинялася дискусія та обговорення, що свідчить про високу якість організації, зацікавленість експертів у напрацюванні якісного Закону. 

Ознайомитись із протоколом засідання Робочої групи.