Система обговорення проектів нормативно-правових актів

Систему обговорення проектів нормативно-правових актів запроваджено з метою долучення широких верств населення до формування та реалізації державної політики у різних напрямках розвитку громадянського суспільства та демократії в Україні.

Пропонуємо Вам взяти участь у громадському обговоренні проекту Закону України “Про регулювання лобістської діяльності в Україні”. Перш ніж реєструватись у системі, будь ласка, ознайомтесь із правилами громадського обговорення.

Дякуємо за участь у громадському обговоренні.

Правила громадського обговорення

Законопроект виноситься на громадське обговорення для предметної дискусії по тексту – законопроекту в цілому, а також по його конкретних розділах, статтях, пунктах.

Щоб провести оцінку законопроекту або залишити коментар, потрібно зареєструватися.

Будь-якій складовій законопроекту (розділу, статті, пункту) можна надати як загальну оцінку – тобто висловити своє погодження або непогодження, так і розширено – додати свій коментар, зауваження або пропозицію через запропоновану форму.

Ваш коментар, зауваження або пропозиція можуть бути оцінені іншими користувачами, так само, як і Ви можете оцінити коментарі, надані іншими учасниками обговорення.

Ми гарантуємо анонімність отриманої від Вас інформації, однак Вашу думку обов’язково буде враховано.

Не будуть враховані та підлягають видаленню коментарі, зауваження та пропозиції, які не пов'язані з текстом законопроекту, винесеним на громадське обговорення; пропагують ненависть, дискримінацію за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками; містять нецензурну лексику; містять посилання на інші мережеві ресурси, документи, зображення, відеофайли.