Skip to Content

Тренінг з адвокасі та лобіювання для бізнес-коаліцій відбувся у Донецьку та Севастополі

У період з 25 по 27 жовтня 2011 р. у містах Донецьку та Севастополі відбувся тренінг для представників місцевих бізнес коаліцій на тему: «Як коаліціям малого та середнього бізнесу ефективно відстоювати інтереси своїх членів»  за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Командою російських та українських тренерів, а саме: керівником проектів представництва CIPE  у Москві Наталією Тітовою, віце-президентом Новоросійської торгово-промислової палати (Краснодарський край) Юлією Ростовіковою та директором Інституту професійного лобіювання та адвокасі Денисом Базілевичем , - були виявлені найголовніші проблеми для бізнес-спільноти згаданих регіонів та представлений алгоритм з розробки та реалізації адвокасі-кампаній для ефективної взаємодії з органами державної влади на усіх рівнях.

Основний акцент в програмі для учасників тренінгів було зроблено на антикорупційних підходах до вирішення проблем представників малого та середнього бізнесу в процесі формування та реалізації діалогу з представниками органів влади, розглянуті практичні приклади успішного виконання місій бізнес-коаліцій на російських та українських прикладах.

Учасники заходів позитивно сприйняли запропоновані інструменті відстоювання своїх інтересів та готові їх використовувати як на регіональному, так і національному рівнях