Skip to Content

УВАГА, КОНКУРС ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ! Оголошуємо конкурсний відбір двох кандидатів для проходження навчання з лобіювання та адвокасі у Вашингтоні

Інститут професійного лобіювання та адвокасі спільно із Центром парламентських та президентських студій (Center for Congressional and Presidential Studies) Американського університету вже традиційно оголошують відбір двох кандидатів для проходження навчання з мистецтва лобіювання та адвокасі, яке відбудеться у Вашингтоні з 1по 2травня 201р.

У результаті відбору два представники з України матимуть можливість у складі групи американських та іноземних студентів отримати унікальні теоретичні і практичні знання та навички з усіх компонентів та етапів організації та проведення кампаній з лобіювання у США на прикладах реальних історій. Протягом навчального курсу студенти отримують можливість зустрітись з  30 експертами та практиками, серед яких відомі практикуючі лобісті Вашингтону, що представляють корпорації, профспілки, асоціації та інші групи інтересів, а також юристи і журналісти.

Для отримання сертифікату про успішне закінчення програми учасники також матимуть долучитись до виконання практичного завдання з проведення лобістської кампанії щодо запропонованої викладачами конкретної реальної справи, яка є актуальною для американського суспільства на сьогоднішній день. Завдання виконуватиметься у групах протягом усього періоду навчання та публічно презентуватиметься в останній день програми.

Більш детальний опис програми можна знайти англійською мовою за цим посиланням http://www.american.edu/spa/ccps/upload/PAAI-2015-Info-Sheet.pdf

Фінансування:

Переможці відбору будуть звільнені від сплати за навчання протягом зазначеного періоду, що включає забезпечення необхідними навчальними матеріалами, проведення консультацій із менторами щодо виконання практичних завдань, участі у всіх зустрічах програми, підготовку сертифікатів (за умови виконання завдань) тощо.

Учасники мають власним коштом або за участі спонсорської допомоги забезпечити переліт, проживання та харчування у США. Американська сторона, за бажанням учасників, надаватиме організаційне сприяння у розміщенні у кампусі Американського університету. Також за необхідності може бути надано сприяння у оформленні американської візи.  

Проходження відбору:

Відбір проходитиме у два тури – конкурс анкет та інтерв’ю.

Бажаючі взяти участь у відборі мають заповнити електронну анкету англійською мовою (вимагається вільне володіння) до середи25 березня 201р., натиснувши тут

Заповнені анкети прийматимуться за адресою електронної пошти PAAI@lobbying.in.ua