Skip to Content

УВАГА! Професійне навчання! Оголошуємо черговий конкурсний відбір кандидатів для проходження навчання з лобіювання та адвокації у Вашингтоні та Брюсселі

Інститут професійного лобіювання та адвокасі спільно із Центром парламентських та президентських студій (Center for Congressional and Presidential Studies) Американського університету вже традиційно оголошують відбір кандидатів для проходження навчання з мистецтва лобіювання та адвокації, яке відбудеться у Вашингтоні з 14 по 27 травня 2018 р. та у Брюсселі - 17 - 22 червня 2018 р.

У результаті відбору учасники з України матимуть можливість у складі групи американських та іноземних студентів отримати унікальні теоретичні і практичні знання та навички з усіх компонентів та етапів організації та проведення кампаній з лобіювання як у США, так і ЄС, на прикладах реальних кейсів. Протягом навчальних курсів студенти отримують можливість зустрітись з провідними експертами та практиками, серед яких відомі практикуючі лобісти Вашингтону та Брюсселю, які представляють корпорації, профспілки, асоціації та інші групи інтересів, а також юристи та журналісти.

Для отримання сертифікату про успішне закінчення програми в Вашингтоні учасники також матимуть долучитись до виконання практичних завдань з проведення лобістських кампаній щодо запропонованої викладачами конкретних реальних справ. Завдання виконуватиметься у групах протягом усього періоду навчання та публічно презентуватиметься в останній день програми.

Більш детальний опис програми у Вашингтоні можна знайти англійською мовою за цим посиланням: https://www.american.edu/spa/ccps/upload/PAAI-2018-Info-Sheet.pdf, у Брюсселі - https://www.american.edu/spa/ccps/upload/EPAAI-description-Info-Sheet-summer-2018.pdf

Фінансування:

Переможці відбору повинні будуть сплати 1500$ за навчання протягом зазначеного періоду, що включає забезпечення необхідними навчальними матеріалами, проведення консультацій із менторами щодо виконання практичних завдань, участі у всіх зустрічах програми, підготовку сертифікатів (за умови виконання завдань) тощо.

Учасники також мають власним коштом забезпечити переліт, проживання та харчування у США та Бельгії. Американська сторона, за бажанням учасників, надаватиме організаційне сприяння у розміщенні у кампусі Американського університету. Також за необхідності може бути надано сприяння у оформленні американської візи.

Проходження відбору:

Відбір проходитиме у два тури – конкурс анкет та інтерв’ю.

Бажаючі взяти участь у навчальній програмі у Вашингтоні та Брюсселі мають заповнити електронні анкети англійською мовою (вимагається вільне володіння) до 18 березня 2018 р., натиснувши відповідно тут і тут.

Заповнені анкети прийматимуться за адресою електронної пошти PAAI@lobbying.in.ua